Jak otrzymać login i hasło?


Od 15 lutego 2010 r. w witrynie internetowej firmy VULCAN znajdują się nie tylko strony ogólnodostępne. Te miejsca, w których zamieszczamy informacje i materiały przeznaczone jedynie dla klientów firmy VULCAN, wymagają logowania.

Do Państwa jednostek został rozesłany przewodnik, na okładce którego znajdują się login i hasło niezbędne do pierwszego logowania w witrynie. Osoba, która od 15 lutego jako pierwsza zaloguje się do panelu obsługi klienta pod adresem www.klient.vulcan.edu.pl, wykorzystując przesłany login i hasło, będzie pełniła funkcję administratora konta. To ona będzie mogła dodać nowych użytkowników serwisów internetowych.

Aktywacja konta i dodanie użytkowników odbywa się w kilku prostych krokach:
  1. Aktywacja konta (Przewodnik po serwisach internetowych, str. 9)
  2. Dodanie do konta pracowników jednostki (Przewodnik po serwisach internetowych, str. 11)
  3. Nadanie uprawnień i dostępów pracownikom (Przewodnik po serwisach internetowych, str. 14)

Co zrobić w przypadku braku loginu i hasła?

Jeżeli nie posiadają Państwo loginu i hasła umożliwiającego logowanie do serwisów internetowych firmy VULCAN, prosimy o wykonanie kolejno następujących czynności:
  • Sprawdzić w szkole, czy są już osoby, które logowały się do witryny:
    • jeśli dotychczas już ktoś logował się do serwisów, to sprawdzić w szkole, kto jest administratorem konta. Administrator konta w danej jednostce ma uprawnienia do dodawania nowych użytkowników. Jest to osoba, która zarządza kontem jednostki, dopisuje inne osoby z jednostki zainteresowane korzystaniem z serwisów internetowych firmy VULCAN i nadaje im odpowiednie uprawnienia;
    • jeśli dotychczas nikt nie logował się do serwisów, to wypełnić i podpisać Wniosek o przekazanie loginu i hasła do serwisów internetowych firmy VULCAN, a następnie przesłać go faksem pod numer 71 375 15 01. Na podany we wniosku adres e-mailowy prześlemy do Państwa szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób zalogować się po raz pierwszy do serwisów internetowych firmy VULCAN.


Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi witryn. Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji, umożliwiających korzystanie z serwisów internetowych. Swoje pytania mogą Państwo kierować pod adresem: serwis@vulcan.edu.pl


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej materiałami informacyjnymi, ułatwiającymi pierwsze logowanie do serwisów internetowych firmy VULCAN.

Pobierz poradę „Jak rozpocząć korzystanie z serwisu internetowego firmy VULCAN?” >>
Zobacz film instruktażowy >>